Pro letošní sezónu a naše nejmenší jsme si připravili novinku - Dětský kouzelný náramek!

Zakoupením tohoto náramku je možné využít 3 atrakce neomezeně po celý den (trampolína, aquazorbing a dětské čtyřkolky). Cena náramku je 150 Kč do 16:00 a 100 Kč od 16:00. Zakoupit jej můžete na pokladně koupaliště, nebo u sporťáka :-)

1.6.2019 proběhl na Petynce Dětský den. Děkujeme všem účinkujícím za krásný program a všem návštěvníkům za bohatou účast. V přiloženém odkazu naleznete sestřih z celého akce natáčené dronem :-)

https://www.youtube.com/watch?v=-0yAi6CC8wI&feature=youtu.be

Vážení návštěvníci,

koupaliště Petynka pro vás i letos připravilo již tradiční akci - Dětský den pod záštitou Městské části Praha 6 a SNEO a.s.

Můžete se těšit na bohatý program pro nejmenší, prezentaci záchranných sborů IZS a spousty atrakcí. Akce se bude konat v sobotu 1.6. od 10:00 - 16:00 v areálu koupaliště na Petynce.

Vstupné pro rodiny s dětmi je zdarma! Těšíme se na vaši návštěvu :-)

Vážení senioři,

městská část Praha 6 ve spolupráci se společností SNEO, a.s. připravila pro seniory i na rok 2019 volné vstupy na koupaliště Petynka.

Podmínky pro získání volného vstupu:

  1. Senior starší 70 ti let s trvalým bydlištěm na území MČ Praha 6 (s výjimkou Lysolají, Nebušic, Přední Kopaniny, Řep a Suchdola)
  2. V pokladně koupaliště se senior musí prokázat platným občanským průkazem (volné vstupenky budou vydány pouze osobně)
  3. 1 volný vstup je pro konkrétní den na 1 osobu

 

K volnému vstupu je možné si vyžádat šatní skříňku na hlavní pokladně oproti vratné záloze za čip. Tato vratná záloha činní 100 Kč.

1.5.2019 zahájilo koupaliště Petynka svůj provoz.

Hlavním cílem pro letošní sezónu je především komfort našich návštěvníků.

Připravili jsme několik novinek a spíše více inovací, se kterými budeme návštěvníky průběžně seznamovat. Sledujte náš web, FB stránku koupaliště Petynka, stáhněte si naší aplikace Petynka v google play a app store a buďte v obraze co se děje na Petynce. Na webu a v mobilní aplikaci si též můžete zakoupit online vstupenku na koupaliště a čekání ve frontě bude pro vás již minulostí.

Těšíme se na vaši návštěvu!