Vážení návštěvníci, přípravy na letní sezónu 2019 jdou již do samotného finále a příští týden ve středu 1.5. v 9:00 otevřeme naše krásné koupaliště pro veřejnost!

Letos se můžete těšit opět na 50 metrový bazén s křišťálovou vodou, dětské brouzdaliště, tobogán s časomírou, spousty dětských atrakcí a sportovišť. Přes zimu jsme pracovali na tom, abychom na základě vaší zpětné vazby vylepšili vše podstatné pro zlepšení komfortu našich návštěvníků, což je naši prioritou.

Sledujte náš web a FB profil a sledujte aktuální dění na Petynce. Též si stáhněte naši mobilní aplikaci Petynka a nakupujte vstupenky z pohodlí domova.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Do našeho týmu hledáme nové tváře na letošní sezónu 2019. Jedná se o brigádu na DPP, konkrétně:  plavčík, sportovní obsluha a pokladní. Hodinová mzda od 100 Kč - 130 Kč/h., dle pozice + osobní ohodnocení. V případě zájmu a pro více informací volejte na 778 771 330, nebo zasílejte rovnou své CV na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na vás!

Bližší informace o POPTÁVKOVÉM ŘÍZENÍ naleznete zde.

Vážení návštěvníci,
 
rádi bychom vám poděkovali za uplynulou krásnou sezónu, která byla především díky vám velice úspěšná. Návštěvnost byla enormní, i tak se nikdo neutopil, ani nezranil a všichni byli spokojení.
Budeme se na vás těšit i v příští sezóně, brány Petynky opět otevřeme na sklonku jara 2019.