Návštěvnost koupaliště Petynka v pražských Střešovicích se v první polovině letošní sezony zvýšila ve srovnání s loňským rokem o 12,5 %. Přes 51 000 návštěvníků se nechalo zlákat zrekonstruovaným areálem, vynikající kvalitou vody v bazénu i letošními novinkami v oblasti vodní zábavy.

Rekreačně sportovní areál koupaliště Petynka láká návštěvníky nejen v horkých letních dnech. Celý areál prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Letos se nejen zvýšil počet vodních atrakcí, ale na dětské hřiště i do dětského brouzdaliště zároveň přibyly mnohé prvky určené k hraní a zábavě. Vzhledem k bohatým možnostem sportovně-relaxačního vyžití, upravenému prostředí, kvalitnímu občerstvení a příjemnému personálu, obliba koupaliště Petynka mezi návštěvníky stále roste. Letos jej za první polovinu sezony navštívilo již 51 183 lidí.

Teplá a čistá voda, dlouhý tobogán

Tobogán s délkou 103 metrů a přihřívaná voda v 50 metrů dlouhém bazénu jsou velkým lákadlem pro návštěvníky Petynky. Vysoká kvalita čistoty vody, která díky moderní filtraci nečpí dezinfekcí, rozlehlé pláže a atraktivní dětské brouzdaliště lákají na koupaliště zejména rodiny s dětmi. „Jejich počet oproti loňskému roku stoupl o 62,5 %. Tento nárůst lze připisovat také upravenému a prostornému dětskému hřišti plnému zajímavých aktivit a dostatku vodních atrakcí,“ vysvětluje místopředseda představenstva akciové společnosti SNEO Petr Macháček.

Více informací naleznete na tomto odkazu http://www.pepa.cz/blog/top-17-koupalist-v-praze/